Bosch Service Czerniak
61 425-83-02
ul. Fabryczna 5, 62-200 Gniezno

MECHANIK SAMOCHODOWY GNIEZNO

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich kierowców ceniących wysoką jakość i najlepsze standardy wykonania. Zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty, w ramach której zajmujemy się przeglądami, serwisowaniem, ale także naprawami oraz wymianami poszczególnych elementów pojazdu, związanych z mechaniką. Nasza firma jest placówką autoryzowaną, co oznacza, że zyskują Państwo zawsze gwarancję doskonałego wykonania każdej usługi. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, działają rzetelnie, uczciwie oraz zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami. Każdy nasz mechanik samochodowy to pewność doskonałego efektu i usunięcie usterki zgodnie z markowymi wyznacznikami. Nasz serwis to obszar działania taki jak Gniezno oraz okolice. Zachęcamy do poznania szczegółowo naszej oferty związanej z mechaniką samochodową.

W ramach naszej oferty zapewniamy kierowcom wymianę oleju silnikowego, klocków i tarcz hamulcowych z przodu oraz tyłu, a także wymianę amortyzatora, płynu hamulcowego i chłodzącego oraz paska rozrządu. Wśród naszych propozycji znajdują się kompleksowe naprawy i przeglądy każdego elementu związanego z układem mechanicznym w samochodzie. Nasza oferta serwisowa jest przeznaczona dla kierowców jeżdżących różnymi markami samochodów. Zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. U nas każdy klient jest najważniejszy, dokładamy wszelkich starań, by kontakt z naszą firmą był całkowicie satysfakcjonujący. To gwarancja najwyższej jakości w każdym calu.

Każdy nasz mechanik samochodowy to doświadczenie, wiedza, a także optymalne umiejętności, dzięki którym szybko i sprawnie można zrealizować każdą usługę. Dla wygody naszych klientów, wprowadziliśmy również usługę transportu auta, a także holowania na terenie, jakim jest Gniezno oraz najbliższe okolice, w promieniu do 20 kilometrów. Dodatkowo zapewniamy również auto zastępcze. W ten sposób usterka czy inne nieprawidłowości związane z pojazdem, nie zakłócą normalnego funkcjonowania. Gwarantujemy naszym klientom pełen komfort w czasie naprawy auta, dlatego warto skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem.