Bosch Service Czerniak
61 425-83-02
ul. Fabryczna 5, 62-200 Gniezno

KLIMATYZACJE SAMOCHODOWE GNIEZNO

Nowoczesne klimatyzacje samochodowe to już dzisiaj standard. Każdy oczekuje w swoim aucie komfortu, wygody i jednocześnie bezpieczeństwa. Takie instalacje zapewniają znakomite rozwiązania pod każdym względem. Należy jednak odpowiednio o nie dbać, a także reagować w momencie, gdy pojawiają się awarie. Nasz serwis samochodowy Bosch to autoryzowana placówka, która działa na terenie, jakim jest Gniezno oraz najbliższe okolice w zasięgu 20 kilometrów. Zajmujemy się kompleksowym i w pełni profesjonalnym serwisem klimatyzacji samochodowych. Zapewniamy korzystne ceny i sprawne usuwanie usterek. W zakresie naszych usług znajduje się także konserwacja, przegląd i czyszczenie klimatyzacji. Zachęcamy zatem do sprawdzenia naszej oferty w tym zakresie.

Oferujemy okresowe sprawdzanie sprawności klimatyzacji samochodowej. Wykonujemy pomiary ciśnienia i wydajności mechanizmów. Kontrola obejmuje także sprawdzenie całego układu, temperatury, filtrów, nawiewu, elektromechaniki, a także pracę sprzęgła i pozostałych elementów, jakie składają się na całość układu. Dodatkowo zapewniamy usługi związane z dezynfekcją parownika oraz innych elementów, jakie tego wymagają.

Nasz autoryzowany serwis to gwarancja kompleksowych napraw i konserwacji, jeśli chodzi o klimatyzacje samochodowe. Nasz teren działania to Gniezno oraz okolice. Świadczymy ponadto usługi związane z kontrolą szczelności, usuwaniem i czyszczeniem poszczególnych elementów układu, uzupełnianiem oleju czy z wymianą filtrów. Zapewniamy obsługę doświadczonej i doskonale wykwalifikowanej kadry pracowników. W ten sposób mają Państwo gwarancje rzetelnie, sumiennie i dokładnie wykonanej naprawy czy przeglądu oraz konserwacji. Zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem oraz do skorzystania z naszych usług. Dla nas najważniejsze są wysokie standardy i pełne zadowolenie kierowców oraz pasażerów. Jesteśmy jednostką autoryzowaną, dzięki czemu u nas zawsze obowiązują najlepsze standardy, na co należy zwrócić swoją uwagę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.